Ziedilatvija.lv logo

Jūs interesē ziedu piegade - ziedu kurjers Jūsu rīcībā! Nosūti ziedus ar piegādi visā Latvijā!

Ziedu piegāde ar kurjeru no ZiediLatvija.lv
Ziedu veikals - puķu sveiciens mīlestībai!

ZIEDI LATVIJA.LV  vienmēr ir gatava uzņemties rūpes par to, lai Jūsu tuvinieki, draugi vai biznesa partneri tiktu patīkami pārsteigti ar skaistu ziedu pušķi jebkurā Latvijas pilsētā. Ziedu piegāde ar kurjeru no Ziedi Latvija.lv. Ziedu veikals - puķu sveiciens mīlestībai!

 

Sākumlapa

Uzticams ziedu piegādes serviss Ziedi
LV RU EN
Ziedu piegāde Latvijā
Par piegādi
Atsauksmes
Garantijas
Uzņēmumiem
Valsts, pašvaldības iest.
Flower Delivery Order in ENG
Ziedu piegāde Daugavpilī
Ziedu piegāde Liepājā

Mani pirkumi

Ziedi māmiņai

Izvēlies ziedus piegādes vietā
Maksā droši
Apmaksas veidi
Ar Kredītkarti

Pērc ziedus
Piegāde Rīgā
Piegāde Latvijā


Atsauksmes
labaakie
liels paldies juus straadaajat ljoti perfekti un ljoti aatri. VISIEM IESAKU
Liels paldies!
Liels paldies Jums par nogādātiem ziediem Omītei Siguldā! Vakar pasūtīju un šodien viņa saņe"ma...
Paldies
Liels paldies par savlaicīgu ziedu piegādi pat tālajos lauku rajonos. Uz Jums var paļauties:)))
Piegāde Siguldā
Milzīgs paldies jums! Kaut noteikumus par to ka nepiegādājat brīvdienās izlasīju pēc pasūtijuma veik...
Paldies
Liels Paldies par jusu darbu un piegadi!
Par piegādi

Ziedu piegādes datums

 

Ziedi sasniedz adresātu tekošās dienas laikā.

Ziedu piegāde brīvdienās

Ziedi sasniegs adresātu pirmajā darba dienā pēc svētkiem. Sekojiet līdz paziņojumiem pirms konkrētiem svētkiem. Svētdienās nestrādājam, bet varam veikt piegādi gadījumā, ja laicīgi dosiet mums ziņu par savu vēlmi piegādei svētdienā un pasūtīsiet vismaz 1 dienu iepriekš līdz 12:00.

 

Ziedu Piegādes laiks

 

vairumā gadījumu no 11:00 līdz 18:00

Ziedu Piegādes adrese

 

 

Jums jānorāda pilnīgi precīza piegādes adrese un telefons. Iespējama piegāde uz ofisiem dzīvokļiem, slimnīcām, sēru vietām  u.c.

 Maksa par Ziedu piegādi

 

Skatiet maksu par katru ziedu piegādi pēc ziedu pušķa un piegādes vietas izvēles pasūtījuma formā. Tā ietver sevī visa veida izdevumus par pasūtījuma apstrādi un piegādi. Standarta piegādes maksa atbilst visām adresēm Latvijā. Sameklējiet saskaņā ar norādīto iedalījumu pielsētās un novados. Gadījumā, ja rodas jautājumi vai rodas īpaši apstākļi ziedu piegādēm uz noteiktu vietu, rakstiet e-pastu uz info@ziedilatvija.lv. Īpašos gadījumos, kas iziet ārpus ierastajiem standartiem, mēs varētu Jūs kontaktēt, lai aprēķinātu individuālu piegādes maksu. Tagad piedāvājam bezmaksas ziedu un dāvanu piegādi Rīgā, pirkumiem virs 25.00 EUR.

 

Vai ziedu sūtījums ir pieņemts, piegādāts?

 

Saņemsiet apstiprinājuma e-pastus, kad pasūtījums būs pieņemts un piegādāts. Ejiet uz sadaļu Mani pirkumi - tur redzēsiet gan statusu aktuālajam pasūtījumam, kā arī pasūtījumu vēsturi.

 

Ziedu Piegādes datuma maiņa vai atcelšana

 

Sava pasūtījuma datumu var mainīt 2 darba dienas jeb 48 stundas pirms piegādes datuma, ja tam ir pamatots iemesls. Rakstiet vai zvaniet arī īpašos gadījumos - reaģēsim un atbalstīsim, cik ir iespējams mūsu spēkos.

 

 Iebildumu un ierosinājumi par ziedu piegādi

 

 Sūtiet e-pastu un mēs Jūsu iebildumus izskatīsim 10 darba dienu laikā

Lasīt vairāk: Ziedu piegādes serviss. Noteikumi 

ZIEDI LATVIJA  vienmēr ir gatava uzņemties rūpes par to, lai Jūsu tuvinieki, draugi vai biznesa partneri tiktu patīkami pārsteigti ar skaistu ziedu pušķi jebkurā Latvijas pilsētā. ZIEDI LATVIJA  ir viena no lielākajām ziedu tirdzniecības kompānijām internetā.

ZIEDI LATVIJA  izmanto visus iespējamos piegādes veidus – jo mums rūp tikai viens – lai Jūsu ziedu sveiciens sasniedz adresātu iespējami ātri un nevainojamā izskatā! 

Tikai dodiet mums ziņu par piegādes vietu lai kurjers to var atpazīt un satikt tur adresātu.

Populārākās pilsētas ziedu piegādēm ir Daugavpils, Liepāja, Jelgava, Jūrmala, Ventspils, Rēzekne, Valmiera, Ogre, Jēkabpils, Salaspils, Tukums, Cēsis, Sigulda, Olaine, Kuldīga, Saldus, Talsi, Dobele, Bauska. 

ZIEDI LATVIJA garantē, ka Jūs būsiet patiesi priecīgs un 100% apmierināts ar mūsu servisu, jo par burvīgajiem ziedu sūtījumiem no  ZIEDI LATVIJA  esam saņēmuši jau neskaitāmas pateicības.
ZIEDI LATVIJA garantē, ka Jūs vēlēsieties atgriezties pie mums atkal un atkal, lai nosūtītu pārsteiguma ziedu pušķi arī citiem saviem draugiem! Tas ir to vērts!
ZIEDI LATVIJA klientu pulks kļūst aiz vien lielāks un mēs vienmēr būsim Jums pateicīgi par izrādīto uzticēšanos. Pievienojieties arī jūs! Nosūtiet pārsteigumu savam draugam vai tuviniekiem un mēs parūpēsim, lai adresātu tas sasniedz iespējami ātri un nevainojamā izskatā!

 

Ziedu piegāde Daugavpilī, Liepājā, Jūrmalā, Jelgavā, Jēkabpilī, Valmierā, Rēzeknē, Ventspilī, Rīgā un citās Latvijas pilsētās un novados. Izvēlies piegādes vietu un mūsu kurjeri piegādās puķes jūsu norādītajā adresē. Puķu pušķus veido profesionāli floristi un puķu piegādi veic pieredzējuši kurjeri.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jūsu vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja izmantosiet šo vietni, mēs pieņemsim, ka piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai. OK Privātuma politika